Spojte se
s námi


Potřebujete se na něco zeptat? Jsme vám
k dispozici na následujících kontaktech od po-pá 10-13 hod, nebo možná svou odpověď najdete
v otázkách dole.

E-mail: info@odindianu.cz
Telefon: +420 732 106 409

Zajímá vás víc? ツ

Krásné fotografie si odkládám na tento Instagram

A více osobního povídání najdete na tomto blogu

Otázky/preguntas

Platba objednávky

Objednávku zaplatíte na dobírku, nebo převodem na účet č. 1031201811/6100, jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky. Všechny tyto informace vám posíláme primárně ihned emailem po odeslání objednávky. Platba online kartou není možná.

Když chcete něco vracet

Ukápla nám slza, ale nevadí. Pokud vám něco nevyhovuje a chcete to vrátit, můžete tak učinit během čtrnácti dní od převzetí balíčku.
Postup vrácení najdete
zde.

Můžu si přijet zboží prohlédnout?

Bohužel, eshop nemá kamennou prodejnu, ale ráda vám s výběrem pomůžu, třeba videem! Napište mi rychlou zprávu na Messengeru přes naši facebookovou stránku, stačí kliknout na odkaz.

Za jak dlouho mi přijde objednávka?

Balíček vám přijde do 2 - 5 pracovních dní. Od potvrzení odeslání jej můžete očekávat hned následující den. Balíček odesíláme Českou poštou, nebo přes Zásilkovnu. Osobní odběr není bohužel možný.

Lze udělat výměnu?

Pokud budete ochotní si za mnou dojet, tak ano. Výměna za jinou velikost či barvu je možná pouze po předchozí osobní domluvě. Děkuji.

Ouha, jak na reklamaci?

Napíšete mi email s popisem a fotografiemi závady. Do předmětu uveďte heslo "reklamace" a já vám obratem odepíšu. V každém případě postupujte podle jednoduchého návodu tady.

Jde změnit objednávka po jejím odeslání?

Neeee. Dokud však není balíček odeslaný, lze objednávku stornovat. Uděláte to tak, že mne kontaktujete, a následně odešlete přes eshop objednávku novou.

Tiene una mercancía para mí? Escríbame!

Tengo ganas encontrar más cosas bonitas hechas por los indios. Escríbame al correo electrónico
o mi Whatsupp! Soy Bára y hablo español ツ

Projděte se místem, kde jsem v Ekvádoru žila

Ráda bych vás seznámila s místem, kde jsem v Ekvádoru sedm měsíců žila - Salinas de Guaranda. V této malé vesnici uprostřed And ve výšce 3 800 m.n.m se toho děje totiž poměrně dost. Vyrábí se tam čokoláda, vynikající sýry, éterické oleje, bylinkové čaje, látky, mýdla a šampony! Vše pochází z lokální produkce a prodává se po celém Ekvádoru i v zahraničí. Tyto dobroty byste našli pod značkou Salinerito. Začali před 50 lety a pokračují dodnes. Podívejte se na toto krásné místní video a nezapomeňte se sem vrátit!