Dovážíme nejen módu od indiánů!

Když vám na trhu cvakne a kvůli indiánským výrobkům a krásné zemi... se tam načas odstěhujete!

Když jsem v Ekvádoru přišla na trh s jejich řemeslnými výrobky, věděla jsem hned, že je chci prodávat. Bylo tam všechno, o čem jsem kdysi snívala a o čem jsem si nikdy nemyslela, že skutečně potkám. Zatoužila jsem po věcech s opravdovým indiánským designem, barvami a energií, která pocházela přímo od nich ♡

Tehdy jsem jela do Ekvádoru navštívit kamarádku, která tam dělala dobrovolnici. Když jsem viděla to místo, bylo mi to jasné: sem se vrátím! A tak jsem si doma svůj život sbalila do krabic a odjela na sedm měsíců žít jiný život a hledat výrobce. S hrdostí a radostí v srdci vám můžu říct, že se mi to povedlo!

Indiáni neztrácejí
svůj um

Nedá se říct, že by v těchto zemích seděli v kancelářích... Řemeslné výrobky jsou tu tradičním zdrojem obživy, díky tomu je kvalita jejich ruční práce standardně velmi vysoká. A ten design!

Jmenuji se Bára a nejsem cestovatelka

Miluji malá místa, která si můžu užít intenzivně a do hloubky. Nebrázdím svět, abych toho viděla co nejvíc. Paradoxně je můj život občas dosti turbulentní. Osud mě zavál do Jižní Ameriky a já můžu říct jediné: děkuji.

Odkud jsou ty krásné fotografie?

Veškeré fotografie na eshopu pochází ode mě. Focení je mou radostí a zdá se, že příroda se mnou ráda spolupracuje. Sama mi většinou ťukne do nosu a otevře svou krásu. Fotografie v galerii dole pochází z krásného Ekvádoru.

Co na tomto eshopu najdete?

Osobité, barevné, originální výrobky s jasným puncem indiánské kultury! Když jsem hledala jméno pro eshop, všechno se zdálo obsazené. Zamyslela jsem se, co je na tom pro mě nejdůležitější: a to, že je to od nich! Od indiánů!

Ekvádor je krásná, malá
a hřejivá země se svými divokými místy


Ekvádor, ač mrňavá jihoamerická země, obsahuje spoustu drsných i krásných míst, které se od sebe velmi liší. Jak klimatem, tak zvyky místních obyvatel. Na západě najdete Costu, neboli pobřeží Tichého oceánu, uprostřed táhnoucí se vysoké hory Andy a na východě Amazonskou nížinu. Každé místo má svůj půvab
i specifické podmínky určující tamní nelehký život.

Rukodělné výrobky jsou v těchto zemích tradičním zdrojem obživy. Ať už jde o domácí jídlo prodávané na ulici nebo ručně šitý batoh, vše má svou kvalitu, skvělou chuť a jedinečný design. Moc mě těší, že můžu kousek toho jejich indiánského světa přinést sem mezi nás.

Bára, zakladatelka