Deka ze 100% ovčí vlny - Capuccino soft

Vyprodáno

Pod touto dekou z ovčí vlny se vám bude báječně odpočívat. Přírodní materiál je hřejivý a velmi uklidňující. Krásné indiánské vzory a přirozené barvy vás zahřejí i na duši. Tkanina je z jedné strany speciálně upravená pro příjemný pocit na pokožce.

Barva: capuccino (mix béžové, hnědé a šedé)
Materiál: 100% ovčí vlna
Rozměr: 200 x 230 cm (na dvoulůžko)
Váha: 2,3 kg
Vyrobeno: indiány z Ekvádoru ♡

2 999 Kč

Jak se starat o deku z ovčí vlny a kam tato kráska patří?

Tato indiánská deka z vyfoukaných oveček bude jistě luxusnějším kouskem ve vaší domácnosti. Patří jí uctivé místo v obýváku nebo ložnici, kde vás zahřeje a zároveň bude vypadat krásně i jako přehoz. Na zem a podlahu spíš nepatří, špatně by se vám z ní vybírala smítka. Deka není perfektní na 1000 %, ale třeba na 900 %, občas v ní najdete přirozený žmoleček vlny.

U údržby ovčí deky platí jednoduché pravidlo - nikdy ji doma neperte. Deku nacuclou vodou byste z vany už nevytáhli ツ Občasné skvrnky ošetřete lokálně šetrným mýdlem určeným na vlnu, jinak max. jednou ročně do dobré čistírny. Nejlépe ji ale nechávejte pravidelně větrat venku v sychravém (mrholivém, chladném) počasí, vlně to dělá dobře stejně jako ovečkám. Vlna tak navíc nasaje čerstvý vzduch, který vám bude vonět pod nosem ještě dlouho do noci...